بافت آیفون 7 پلاس آیفون 8 نمایش بازار

بافت: آیفون 7 پلاس آیفون 8 نمایش بازار ایفون 8 صفحه نمایشخمیده گوشی تازه اپل

ترامپ پیشنهاد پوتین که قبلاً آن را «باورنکردنی» خوانده بود، رد کرد

رئیس‌جمهور آمریکا که در روزهای اخیر بابت سخنانش در کنفرانس خبری با همتای روس خود به شدت تحت فشار قرار گرفته روز پنجشنبه «پیشنهاد باورنکردنی» او را رد کر..

ادامه مطلب

منظور ترامپ از کشورهایی که بدون آمریکا سقوط می‌کنند، عربستان و امارات بود / واشنگتن پست

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت منظور رئیس‌جمهوری آمریکا از کشورهایی که یک هفته بدون حمایت واشنگتن دوام نمی‌آورند، عربستان و امارات بوده است.  ..

ادامه مطلب

آمریکا ۶۰ دیپلمات روس را اخراج کرد

به گزارش فارس، در ادامه تلاش های کشورهای غربی جهت زیاد کردن فشار دیپلماتیک بر روسیه، دولت آمریکا روز دوشنبه ده ها دیپلمات روس را اخراج و یکی از کنسولگری ..

ادامه مطلب

در جهنم افترا و تهمت زندگی می‌کنم / سارکوزی بعد از آزادی

نیکولاس سارکوزی، رئیس‌جمهور اسبق فرانسه که به علت فساد مالی و تامین مالی غیرقانونی دولت سابق لیبی از کمپین انتخاباتی وی بازداشت شده است بود، آزاد شد. ..

ادامه مطلب

به وعده‌هایم عمل کردم / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا راجع به تصمیمش در قبال قدس اشغالی تأکید کرد که تنها به وعده‌هایش عمل کرده است. ترامپ: به وعده هایم عمل کردم عبارات مهم ..

ادامه مطلب

دستور حمله هسته‌ای غیرقانونی ترامپ را اطاعت نمی‌کنم / فرمانده ارشد هسته ای آمریکا

فرمانده ارشد هسته ای آمریکا در اظهاراتی اعلام کرد: در برابر اجرای دستور حمله هسته ای غیرقانونی دونالد ترامپ مقاومت خواهم کرد. فرمانده ارشد هس..

ادامه مطلب

توقف پروازهای بعضی شرکت‌ها ، عراق تعلیق پروازها به کردستان را به شرکت‌های خارجی ابلاغ کرد

در پی برگزاری رفراندوم استقلال در کردستان عراق، چندین خطوط هوایی پروازهای خود را به اربیل متوقف کردند. عراق تعلیق پروازها به کردستان را به شر..

ادامه مطلب

من هنوز رئیس‌جمهورم! / محمد مرسی

رئیس‌جمهور پیشین مصر بار دیگر محاکمه خود در دادگاهی عادی را در شرایطی که هنوز خود را رئیس‌جمهور مصر می‌داند، درست ندانست و تاکید کرد که جهت محاکمه ر..

ادامه مطلب