بافت آیفون 7 پلاس آیفون 8 نمایش بازار

بافت: آیفون 7 پلاس آیفون 8 نمایش بازار ایفون 8 صفحه نمایشخمیده گوشی تازه اپل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نفت در نیمه دوم سال گران‌تر می‌شود

بانک مورگان استنلی قیمت مورد پیش‌بینی جهت نفت در نیمه دوم سال را به علت انتظار جهت کمبود عرضه در بازار اوج برد. 

نفت در نیمه دوم سال گران‌تر می‌شود

نفت در نیمه دوم سال گران تر می شود

عبارات مهم : ایران

بانک مورگان استنلی قیمت مورد آینده نگری جهت نفت در نیمه دوم سال را به علت انتظار جهت کمبود عرضه در بازار اوج برد.

به گزارش ایسنا، مورگان استنلی در یادداشت خود اعلام کرد قیمت های نفت در نیمه دوم سال به علت تلاش آمریکا جهت از بین بردن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران تا نوامبر، زیاد از آنچه پیش از این تصور می رفت، زیاد کردن خواهد یافت.

نفت در نیمه دوم سال گران‌تر می‌شود

سیاست خصمانه آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران به معنای آن است که همزمان با تقاضای اوج جهت نفت، تولید کشور عزیزمان ایران ممکن است به میزان ۱.۱ میلیون بشکه در روز کم کردن پیدا کند. مورگان استنلی آینده نگری کرد تولید نفت در لیبی و آنگولا بیش از آنچه پیش از این برآورد شده است بود کم کردن پیدا خواهد کرد و بازار نفت را با کمبود عرضه به میزان ۶۰۰ هزار بشکه در روز در نیمه دوم سال میلادی جاری مواجه می کند.

در نتیجه این بانک آمریکایی قیمت مورد آینده نگری جهت نفت برنت در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ را ۷.۵۰ دلار زیاد کردن داد و ۸۵ دلار در هر بشکه برآورد کرد.

بانک مورگان استنلی قیمت مورد پیش‌بینی جهت نفت در نیمه دوم سال را به علت انتظار جهت کمبود عرضه در بازار اوج برد. 

نفت برنت در حال حاضر حدود ۷۸ دلار در هر بشکه معامله می شود و فاصله چندانی با رکورد ۸۰.۵۰ دلار به ثبت رسیده در ماه مه ندارد. بهای معاملات برنت هفته گذشته که یک مقام وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن از خریداران نفت کشور عزیزمان ایران خواسته است خرید نفتشان از کشور عزیزمان ایران را تا چهارم نوامبر متوقف کنند، پنج درصد افزایش کرد.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، مورگان استنلی انتظار دارد تولید نفت عربستان سعودی در نیمه دوم امسال به ۱۰.۸ میلیون بشکه در روز افزایش کند که بالاتر از برآورد قبلی ۱۰.۱ میلیون بشکه در روز هست. همچنین انتظار دارد روسیه، امارات متحده عربی و کویت نیز نفت بیشتری تولید کنند ولی این بانک خاطرنشان کرد که زیاد کردن تولید این کشورها جهت متعادل کردن بازار کافی نخواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آمریکا | آمریکایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz